Hľadáme maliarov, sadrokartonárov, iba BA

TOPMAL s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
ihned
Náplň práce
Potrebujeme ludi na: Malby, stierky, omietky, sadrokarton, tapety, dlažba, kachlicky, laminat.podlaha....
Požadujeme: prax, spolahlivosť, dochvilnosť, zodpovednosť, samostatnosť, chcieť pracovať, rýchlosť pri práci.
Ponúkame: práca iba pre BA, zaškolenie na rôzne práce, hodinovú mzdu + výkonostné ohodnotenie podla vykonu, praxe, rychlosti práce, pre šikovnejších neskôr firemne auto, možnosť rastu – vedenie tímu ludí
Životopisy posielajte na topmal@topmal.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme firma zaoberajúca sa maľovaním, natieraním a stierkovaním bytov, domov, nebytových priestorov a kancelárií. Robíma aj atypické omietky, stenové dekorácie, nápisy a logá. Popri maľovaniu sa venujeme drobným stavebným prácam ako vnútornému zatepľovaniu, sadrokartónom, pokládke plávajúcich podláh, paluboviek, lámaného kameňa a iné.
Chlumeckého 13, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Tomáš Hlavatý
Tel.: 0903128533