Lekár FBLR

TREA spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat :
200 - 1 500 EUR /
Mzda - dohodou
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské III. stupňa
Náplň práce
Výkon funkcie odborného zástupcu pre med. odbor FBLR, všetky odborné výkony v med. odbore FBLR, 4-20 hodinový pracovný úväzok týždenne.
Požiadavky na zamestnanca
Ukončené vysokoškolské vzdelanie na lek. fakulte, atestácia v med. odbore FBLR.
Informácie pre záujemcu
Zamestnáme lekára s atestáciou v med. odbore FBLR na 4-20 hodinový pracovný úväzok týždenne. ako odborného zástupcu v NZZ TREA spol. s r.o. v Bratislave do ambulancie FBLR. Žiadosti s profesionálnym životopisom prosím poslať na e-mailovú adresu recepcia@trea.sk. Bližšie informácie poskytneme na tel. č. 0903 244 990. Kontaktná osoba: PhDr. František Valúch.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Psychologické a Fyziatrické Centrum TREA, psychotesty, psychoterapia, poradenstvo, fyziatria, nutričné poradenstvo, odborné vyšetrenia a diagnostika.
Kadnárova 15, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: PhDr. František Valúch
Tel.: +421-903-244990