Obchodný zástupca - Reprezentant

TriboTec, spol. s r.o.

Miesto práce
Celé slovensko
Pracovná oblasť
Obchod, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
800 - 1 600 EUR / Mesiac
Mesačný zárobok 800 EUR plus odmeny vo výške 350 až 800 EUR (percentuálny podiel na tržbe)
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín nástupu
dobodou
Náplň práce

- poznať potreby existujúcich aj potenciálnych zákazníkov
- ponúkať zákazníkom vhodné riešenia ich problémov v segmente centrálneho mazania,
- zabezpečovať pre zákazníkov technickú a produktovú podporu a poradenstvo
- udržiavať a rozvíjať existujúce obchodné vzťahy
- vytvárať cenové a technické ponuky a návrhy riešení
- mať neustály prehľad o vývoji na trhu a o činnosti konkurencie
- viesť svoju obchodnú agendu
Požiadavky na zamestnanca
- samostatnosť, komunikačné a organizačné schopnosti
- flexibilita, zodpovednosť, empatia
- príjemné vystupovanie
- vysoké pracovné nasadenie
- skúsenosti v oblasti obchodu výhodou
- základná znalosť práce s PC (Word, Excel, Outlook, internet)
- trestná bezúhonnosť
- vodičský preukaz sk. B, prax vo vedení motorového vozidla
- ochota cestovať po Slovensku
Zamestnanecké výhody, benefity
- flexibilná pracovná doba a časová nezávislosť
- motivačný systém odmeňovania.
- možnosť sebarealizácie
- individuálny tréning a systém školení
- zázemie a perspektíva silnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, s vlastným výrobným závodom
- služobné auto + mobilný telefón aj na súkromné účely
- práca z domova (home office)
Informácie pre uchádzača
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať:
tc@tribotec.cz, +420 543 425 611, Martina Konečná
Prípadných záujemcov prosíme, aby zasielali svoje životopisy (najlepšie vo verzii Europass) a motivačný list na e-mailovú adresu: tc@tribotec.cz
Kontakt
TRIBOTEC, spol. s r.o.
Košuličova 656/4, Brno, 619 00, Česká republika
Kontaktná osoba: Martina Konečná, tel.: +420 543 425 611, e-mail: tc@tribotec.cz
Informácie o výberovom konaní
Výkon práce obchodného zástupcu – reprezentanta je vždy náročný. Okrem samotného sprostredkovania predaja ide v tomto prípade aj o pridanú hodnotu technického poradenstva a udržiavanie dlhodobých vzťahov s klientom, čo vytvára konkurenčnú výhodu. Nejedná sa o typickú prácu "priekopníka", od ktorého sa očakáva iba získavanie nových klientov. Môžete nadviazať na dopyt od existujúcich zákazníkov. Napriek tomu bude Vašou úlohou aj získavanie nových
odberateľov a zlepšovanie poradenskej činnosti. Oprieť sa budete môcť o priame vedenie a najlepších obchodníkov, ktorí Vás naučia všetko potrebné.
Je pre Vás práca obchodníka výzvou a zaujímavou profesiou? Cestovanie po regióne pre Vás nie je prekážkou? Presvedčili ste sa, že ste bežec na dlhšie trate, chcete sa stať profesionálom a technická oblasť Vám nie je cudzia? Dobré výsledky Vám zaručia neobmedzený príjem, slobodu organizovania svojho času a istú budúcnosť.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Obchodně-technická firma vyrábějící centrální mazání, hydrauliku a zařízení pro kolejová vozidla.
Košuličova 4, Brno, Česká republika
Kontaktná osoba: Martina Konečná
Tel.: 543425611