Atraktívna ponuka práce v skladoch neďaleko mesta Manchester

TRS CzechoSlovakia

Miesto práce
Veľká Británia
Pracovná oblasť
Logistika
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
Hrubá mzda je uvedená za prácu v denných zmenách. Nočné zmeny majú vyššie sadzby, taktiež práca cez víkend či nadčas.
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
priebežne po celý rok
Náplň práce
Práca zahŕňa základné povinnosti pre rôzne pracovné pozície v sklade ako sú:
- vykladanie a balenie tovaru,
- prebaľovanie tovaru,
- riadenie zásob,
- kontrola kvality,
- ostatné pomocné práce súvisiace s prevádzkou
Požiadavky na zamestnanca
• Dobrý zdravotný stav
• Min. ukončené stredoškolské vzdelanie bez maturity
• Min. základy AJ
• Bezúhonnosť
• Samostatnosť, flexibilita, ochota pracovať nadčasy
• Ochota pracovať v Anglicku
Iné výhody
Garancia týždenného pracovného fondu 38,5 hodiny
Možnosť vyskúšať prácu a vrátiť sa domov po 3 mesiacoch
Pomoc s vybavením všetkých vstupných záležitostí (NIN, bankový účet, telefónna karta)
Možnosť pracovať nadčasy
Zabezpečené ubytovanie
Pomoc s rezerváciou letenky či lístka na autobus
Vyzdvihnutie z letiska/autobusovej stanice
Poskytnutie všetkých potrebných informácii pred vycestovaním
Nízke vstupné náklady!!!
Informácie pre záujemcu
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
Hľadáme zodpovedných, flexibilných ľudí, ktorí sa neboja vycestovať za hranice SR a zarobiť si pekné peniaze. Pritom im stačia lepšie základy anglického jazyka a vôľa spoznať nové veci!
Stručná charakteristika spoločnosti :
TRS CzechoSlovakia, s.r. o. je spoločnosť, ktorej zakladatelia poskytujú služby na trhu práce už od roku 1990. Sme pevne prepojení s našimi partnermi s hlavnou úlohou vykonávania náboru pracovníkov do Anglicka. Spolupracujeme s distribučnými skladmi v oblasti textilného, nábytkárskeho či farmaceutického priemyslu.
Predmestská 1335/19, Žilina, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Michaela Baričičová, MBA
Tel.: +421905553551