Muži/ženy vo výrobe plastov Morava

VYCESTUJ.sk

Miesto práce
Česká republika
Pracovná oblasť
Výroba
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
stredy
Náplň práce
Náplň práce :Výroba umělohmotných dílů - obsluha vstřikolisů, montáž umělohmotných výlisků pro automobilový průmysl.
Směny : 12ti hodinové , ranní i noční
Pozice vhodná pro manuálně zručné ženy, případně pro páry!
Požadujeme:
Manuální zručnost, chuť pracovat, výhodou praxe na obdobné pozici - životopis
Nabízíme:
Hlavní pracovní poměr a dlouhodobé uplatnění
Mzda 65,-/hod po zaučení 74.- + 10% příplatek za noční, 25% za přesčasy
Výpočet mzdy : při 200 hodinách mzda 15.000,-čistého
Zajištěné a hrazené ubytování ( pár je spolu), denní diety 165,- (vypláceno ve mzdě, za každý odpracovaný den),proplácené cestovní náklady

Místo výkonu práce : Bojkovice u Uherského hradiště.

Lékařská prohlídka probíhá v Bojkovicích – u jejich lékaře, platí se 400,-Kč.
Požiadavky na zamestnanca
prosím zaslať životopis, alebo zavolať. Volajte a pracujte.
Personálna agentúra, sprostredkovanie práce na Slovensku, Českej Republike, Nemecku. Výroba a priemysel, logistika.
Kontakt
VYCESTUJ.sk
Volgogradská 80, Prešov, Slovensko
Kontaktná osoba: Pavol Hurtuk
Tel.: 0918 565 920