Zvárači Nemecko: 135 MAG CO², 136 MAG, 111 Elektrode

VYCESTUJ.sk

Miesto práce
Nemecko
Pracovná oblasť
Strojárenstvo
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
priebežne
Náplň práce
Zvárači všetkých kategórií: 135 MAG CO², 136 MAG, 111 Elektrode, zamestnáme Vás v Nemeckej spolkovej Republike. Práca aj turnusy, znalosť nemeckého jazyka vítaná, s platnými certifikátmi aj bez - možnosť obnovenia v Nemecku. Zabezpečené ubytovanie.
Požiadavky na zamestnanca
platné certifikáty a znalosť nemeckého jazyka vítaná, vlastné a uto a prax.
Iné výhody
ubytovanie a pracovné oblečenie zabezpečené, príspevok na ubytovanie a stravu.
Práca na nemecký hlavný pracovný pomer.
Informácie pre záujemcu
Zašlite svoj životopis alebo volajte. Volajte a pracujte.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Personálna agentúra, sprostredkovanie práce na Slovensku, Českej Republike, Nemecku. Výroba a priemysel, logistika.
Kontakt
VYCESTUJ.sk
Volgogradská 80, Prešov, Slovensko
Kontaktná osoba: Pavol Hurtuk
Tel.: 0918 565 920