Animátor škôl v prírode, animátor v letnom tábore

Wachumba ck, s.r.o.

Miesto práce
Celé slovensko
Pracovná oblasť
Cestovný ruch, Šport a relax
Zmluvný vzťah
Brigáda / Dohoda o prac. činnosti, Iné
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
80 - 125 EUR /
od 80 - 125€ na 5 dní
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
sezóna začína od 24.4.2017
Náplň práce
• pedagogický a bezpečnostný dozor
• starostlivosť o deti
• príprava a vykonávanie programu
• byť správnym vzorom
• pridanie vlastnej osobnosti a energie
Požiadavky na zamestnanca
• 18 rokov
• dodržiavanie harmonogramu a dochvíľnosť
• odolnosť voči stresu
• schopnosť pracovať v kolektíve
• aktívna a motivujúca osobnosť
• ochota učiť sa
Iné výhody
• Mladý a dynamický kolektív
• Zážitky a skúsenosti na celý život
• Priestor na sebarealizáciu
• Skúsenosti s prácou v tíme a viesť tím
• Wachumba zážitkové zaškolenie
Informácie pre záujemcu
Wachumba už desiaty rok otvára svoje brány čerstvým energickým tváram!
Máš drive do života? Energiu vydržať aj vytvárať tie najlepšie zážitky? Dar a talent, o ktorý sa chceš podelit a odovzdať aj mladším generáciam? Tak po tom si náš!
Staň sa Wachumba animátorom a poď spolu s nami vytvárať zážitky a spomienky na celý život - pre deti aj pre seba! Ak Ťa baví práca s deťmi a mladými ľudmi a nechceš zabiť svoju jar či leto dákou nudnou brigádou, potom si tu správne.
Vyplnením tohoto formulára na našej stránke nám čo najzaujímavejšie opíš kto si, čo ťa napĺňa a čo chceš priniesť:
Stručná charakteristika spoločnosti :
Wachumba je tu pre všetkých mladých ľudí, ktorých spája hlad po poznaní, túžba žiť naplno a neustále objavovať svet okolo seba. Vo Wachumbe meníme detskú zvedavosť a chuť všetko skúsiť na hry a zábavu, neopakovateľné zážitky, nové skúsenosti a dospievanie, na spoznávanie seba samého – rozširovanie svojich horizontov.
P. Mudroňa 1, Martin, Slovensko
Kontaktná osoba: Wachumba
Tel.: 0948202209