Autorizovaný technik

WELCO spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj
Pracovná oblasť
Obchod, Strojárenstvo
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
800 - 2 800 EUR / Mesiac
Fixní plat + bonusy z realizovaných zakázek.
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
15.10.2017
Termín nástupu
do 1.1.2018 včetně
Náplň práce
Zprostředkování prodeje svařovacích materiálů a příslušenství pro údržbu, opravy a renovace. Poradenství, servis. Péče o stávající zákazníky, vyhledávání nových zákazníků. Uzavírání kupních smluv, zhotovování cenových nabídek a vedení jednoduché obchodní administrativy.
Požiadavky na zamestnanca
Vzdělání ve strojiírenském oboru podmínkou. Praktické a teoretické znalosti z oboru svařování v opravárenství. Obchodní zkušenosti vítány. Řidičský průkaz sk. B. Znalost práce na PC, email, kancelářské programy (Word, Excel)
Služební auto, telefon, notebook i pro soukrommé účely. Pravidelná odborná školení a veškeré potřebné vybavení zdarma.
Informácie pre uchádzača
Jsme obchodní firma, zabývající se vývojem, poradenstvím a prodejem speciálních přídavných materiálů a příslušenství pro svařování a pájení, zejména pro údržbu, opravy a renovace.
Na českém trhu působíme od roku 1995. Naše výrobky jsou vyráběny pod registrovanou obchodní značkou WELCO předními výrobci svařovacích materiálů v Evropě a USA.
Výrobky jsou nabízeny systémem přímého prodeje koncovým zákazníkům, prostřednictvím vlastní obchodní sítě autorizovaných techniků. Odborná úroveň našich techniků je udržována pravidelnými školeními, tak aby byli schopni našim zákazníkům navrhnout nejen vhodný výrobek, řešící jejich problém, ale také vhodný technologický postup opravy.
Naše výrobky nedodáváme do žádné jiné obchodní sítě.
V roce 2002 jsme získali výhradní obchodní zastoupení německé firmy CRONITEX - předního evropského výrobce speciálních přídavných materiálů, strojů a příslušenství pro opravy nástrojů a forem.
Našim zákazníkům pracujícím v oblasti výroby a oprav nástrojů a forem nabízíme také zaškolení jejich pracovníků prostřednictvím Specializovaného kurzu svařování při opravách nástrojů a forem.
Od roku 2005 máme zavedený a certifikovaný systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009
Jsme obchodní firma, zabývající se vývojem, poradenstvím a prodejem speciálních přídavných materiálů a příslušenství pro svařování a pájení, zejména pro údržbu, opravy a renovace. Na českém trhu působíme od roku 1995. Naše výrobky jsou vyráběny pod registrovanou obchodní značkou WELCO předními výrobci svařovacích materiálů v Evropě a USA.
26. dubna 245, Uherský Brod, Česká republika
Kontaktná osoba: Petr Malík
Tel.: +420602717429