Obchodný reprezentant

ZAREN

Miesto práce
Žilinský kraj
Pracovná oblasť
Obchod
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Náplň práce
Do našej Zaren rodiny hľadáme nového člena s príjemným vystupovaním, samostatného a zodpovedného so schopnosťou predať, ktorý má obchodného ducha a bude sa starať o stálych alebo nových zákazníkov vo svojom okrese. Potrebujeme tímového hráča s pozitívnym myslením s chuťou ďalej sa vzdelávať.
- flexibilný pracovný čas
- stabilná a dlhodobá spolupráca
- vysoké pracovné nasadenie
- priama komunikácia, zodpovednosť za objednávky
- prezentácia a propagácia produktov
Požiadavky na zamestnanca
- komunikačné a prezentačné schopnosti
- flexibilita, zodpovednosť, empatia
- príjemné vystupovanie
- podmienka: vlastné auto
- vodičský preukaz B
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Iné výhody
- práca vo vlastnom regióne
- nadštandardný príjem
- zľavy a benefity od našich partnerov, lacnejšie tankovanie, mobilné služby
- bezplatné školenia a firemné akcie
Informácie pre záujemcu
Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Firma Zaren s.r.o. vznikla v roku 2009 a pre svojich zákazníkov prináša zdravie, krásu a možnosť znižovania nákladov s ohľadom na životné prostredie. Do rodiny Zaren s.r.o. patria divízie: Vorwerk - Kobold, Dreamsy.
Na Slovensku sme ako jediný oficiálny zástupca spoločnosti Vorwerk - ponúka hĺbkový čistiaci systém Kobold, ktorý je unikátny vďaka certifikovanému systému filtrácie (TUV certifikát “Vhodný pre alergikov”)
Dreamsy prináša na náš i zahraničný trh širokú škálu produktov na skvalitnenie zdravia a spánku.
Kontakt
ZAREN
Piešťanská 3, Trnava, Slovensko
Kontaktná osoba: Rastislav Pakoš
Tel.: 0950559889