Operátor/ka výroby

ZETKA - MB s.r.o.

Miesto práce
Stredočeský kraj
Pracovná oblasť
Výroba
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
566,25 - 666,17 EUR /
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
dohodou
Náplň práce
Pokládka nebo broušení karbonových dílů pro Automomobilový průmysl.
Požiadavky na zamestnanca
spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost
Iné výhody
zázemí stabilní společnosti, zajištění ubytování, příspěvek na ubytování nebo dopravu, možnost práce přesčas, možnost kariérního a platového růstu
Cílem společnosti ZETKA - MB s. r. o., je vybudovat silnou a tradiční organizaci v oblasti agenturního zaměstnávání a personálních služeb. Společnost patří mezi dlouhodobě nejlépe hodnocené agentury v České republice.
Již v roce 2004 získala společnost povolení od MPSV o dočasném přidělování zaměstnanců. Zetka - MB, s. r. o., je jednou z mála agentur, která svojí činnost dokázala dokumentovat a 31. 7. 2007 obdržela od certifikační společnosti Euro Cert CZ, a. s., certifikát ISO 9001:2000.
Výstavní 292/13, Ostrava - Moravská Ostrava, Česká republika
Kontaktná osoba: Markéta Taclíková
Tel.: +420 800 116 666