Obchodný zástupca

3e Handels-und Dienstleistungs AG

Miesto práce
Celé slovensko
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 800 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Akvizícia nových členov
Starostlivosť existujúcich členov
Obchodné poradenstvo ako aj aktívny predaj sortimentu a marketingových konceptov
Poradenstvo a kontrola pri presadení pradajných a marketingových konceptov
Zodpovednosť za reklamný priebeh
Podpora pri presadzovaní zákazníckych projektov
Pozorovanie a analýza trhu
Zodpovednosť za obrat
Požiadavky na zamestnanca
Skúsenosť v obchodníctve (veľkoobchod alebo maloobchod) a ako obchodný zástupca sú výhodou.
Znalosť odvetvia je výhodná.
Poznatky Slovenskej ekonomiky.
Ideálne máte základné technické znalosti a poznáte bežné značky náradia.
Výrazná servisná a zákaznícka orientácia ako aj veľký záujem o technické produkty.
Veľmi dobré znalosti nemeckého jazyka ( slovom a písmom)
Ochota cestovať po celej Slovenskej Republike.
Vysoká zodpovednosť, tímová práca a výkon.
Nadšenie a istota v komunikácii ako aj presvedčivé a isté vystupovanie.
Samostatnosť a štrukturovaný pracovný štýl.
Home-Office
Zamestnanecké výhody, benefity
Firemné auto aj na osobné účely, Laptop, firemný telefón, odmeny za splnenie cieľov
Informácie pre uchádzača
Sme ustálená firma v oblasti náradia a ponúkame svojim zamestnancom pestrý a rozmanitý rozsah úloh so zaujímavými možnosťami sa rozvíjať. Skvelá pracovná atmosféra a istota veľkého podniku. Pre túto pozíciu na dlhodobý plný úväzok, ponúkame mesačný brutto plat 1.800 Euro. Ochota preplatenia podľa kvalifikácie a skúseností.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Firma 3e je jednou z vedúcich spoločností v oblasti náradia na rakúskom trhu.
Cieľom spoločnosti je propagácia a podpora pridružených členských firiem doma i v zahraničí.
Spájame svoje predajné aktivity a spoločným trhovým konceptom tak zaisťujeme konkurenčný náskok.
Uhlandstr. 50, Wels, Rakúsko
Kontaktná osoba: Valeria Richter