Bezpečnostný pracovník na stavbu

ABACI Guard s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Einsteinova-Petržalka, Račianska-Rača, Mýtna
Pracovná oblasť
Služby
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
3 - 3 EUR / Mesiac
- 3€/hodinu v čistom
- dvojzmenná prevádzka,
- vedúci objektu - 3,50€/hod.
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
30.8.2019
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme bezpečnostných pracovníkov na stavbu so zameraním činnosti na :
• ochranu súkromného majetku na stavbe pred odcudzením,
• kontrola a evidencia osôb a vozidiel pri vstupe na stavbu,
• vykonávanie pravidelných obchôdzok zverenej stavby,
• zabraňovanie nepovoleným vstupom na stavbu a vstupom s nepovolenými predmetmi,
• dodržiavanie pokynov nadriadeného pracovníka bezpečnostnej služby.
Požiadavky na zamestnanca
Všeobecné spôsobilosti:
• tímová práca
• samostatné rozhodovanie
• fyzická zdatnosť
Ďalšie požiadavky:
- príjemné vystupovanie,
- bezúhonnosť,
- zdravotná spôsobilosť,
- odpis registra trestov,
- preukaz odbornej spôsobilosti pre výkon v SBS
Osobnostné predpoklady
• loajálnosť k zamestnávateľovi a spoločnosti,
• spoľahlivosť a dochvíľnosť,
• komunikatívnosť,
Zamestnanecké výhody, benefity
- práca v slovenskej spoločnosti,
- stravné lístky v cene 3,60 eur,
- všetky zákonné príplatky - práca vo sviatok, v sobotu a nedeľu, práca v noci,
- možnosť zvýšenia platu,
- tímová práca v kolektíve,
- možnosť personálneho rastu a posunu na činnosti s obsluhou bezpečnostných technologických zariadení a dispečingu
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme mladá, rozvíjajúca sa súkromná bezpečnostná služba, ale so skúseným a profesionálnym manažmentom z oblasti súkromnej bezpečnosti - strážnej, detektívnej a technickej služby. Ponúkame i poradenskú činnosť v celkovej oblasti fyzickej bezpečnosti - objektovej, elektronickej i bankovej bezpečnosti. Pre našich zamestnancov sa snažíme od začiatku vytvárať kľudné pracovné prostredie a kolektívneho ducha.
Nová štvrť 527, Rišňovce, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Juraj Školka
Tel.: 0911/342 341