upratovačka

ABSOLUT Servis Lýdia Mazánová

Miesto práce
Prievidza
Adresa
Prievidza
Pracovná oblasť
Služby
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Brigáda / Dohoda o prac. činnosti
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
14.9.2017
Termín nástupu
dohodou
Náplň práce
Pravidelná údržba a upratovacie práce v bytovom dome. Údržba zvereného úseku.
Zametanie, umývanie okien, dverí, výťahu, dezinfekcia zábradlia.
Požiadavky na zamestnanca
Čistotnosť
Usilovnosť
Samostatnosť
Zmysel pre povinnosť
Iné výhody
13. plat pre stálych zamestnancov
Možnosť ďalšieho rozvoja
Platené nadčasy
Príjemný kolektív
Firemné akcie
Informácie pre záujemcu
Ak si samostatná, čistotná a upratovanie je pre teba hrou, alebo hobby :o) neváhaj a využi svoju príležitosť mať svoju záľubu platenú. Dbáme na výber uchádzačiek. Tak neváhaj a pridaj sa k nám.
Stručná charakteristika spoločnosti :
ABSOLUT Servis je profesionálna rozvíjajúca sa spoločnosť poskytujúca upratovacie a čistiace služby a práce.Našim cieľom je poskytovať služby na najvyššej kvalitatívnej úrovni. Poskytujeme pravidelné ako aj doplnkové čistiace práce podľa potrieb našich zákazníkov. Našim klientom ponúkame vysokú kvalitu, profesionalitu, diskrétnosť a spoľahlivosť. Služby vieme ušiť na mieru. Aj preto volíme individuálny prístup k zákazníkovi a splníme aj náročné požiadavky k celkovej spokojnosti s nami odvedenou prácou.
B. Bjornsona 138/5, Prievidza, Slovensko
Kontaktná osoba: Lýdia Mazánová
Tel.: 0908817974