Interný C#, .NET Developer pre nesoftvérovú firmu

ACTIVE Personnel Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - hardware
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
▪ programovanie softvérových riešení a produktov pre oblasť predaja, prenájmu, financovania a správy vozidiel a vozových parkov v C#, .NET
▪ podieľanie sa na rôznych úrovniach vývoja softvéru na základe programátorských skúseností a znalosti problematiky:
- analýza potrieb
- návrh riešenia
- kódovanie
- testovanie
- tvorba dokumentácie
▪ agilné programovanie vo vlastnom veľmi dobrom frameworku na platforme .NET
▪ práca v menších tímoch na jednotlivých produktoch alebo riešeniach
▪ aktívna komunikácia v nemeckom jazyku s kolegami programátormi a užívateľmi vytvorených produktov
Požiadavky
▪ SŠ, VŠ technického smeru, najlepšie zameraná na vývoj softvéru
▪ Podmienkou je aspoň ročná skúsenosť na pozícii programátora.
▪ Prax v programovaní v C#, .NET je výhodou.
▪ Pokročilá znalosť NEMČINY, prípadne mierne pokročilá so silnou motiváciou a perspektívou rýchleho zlepšenia na pokročilú a aktívnu úroveň.
▪ Veľkou výhodou je orientácia vo firemných biznis procesoch a IT ako takom.
▪ Chuť a motivácia pracovať na vlastných projektoch v nemecky hovoriacej firme.
Informácie pre uchádzača
▪ dlhodobý vývoj vlastných riešení a produktov
▪ stabilná spoločnosť s dlhodobou perspektívou a silným zákazníckym zázemím
▪ pracovné prostredie skôr Googlovského, ako korporátneho typu.
▪ primerané platové ohodnotenie
▪ možnosť odbornej sebarealizácie a možnosť denne komunikovať s reálnymi užívateľmi vlastných riešení (cca 8000 reálnych užívateľov)
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Naším klientom je nemecká spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti predaja, prenájmu, financovania a správy vozidiel a vozových parkov. Zákazníkmi sú najmä banky, leasingové spoločnosti, autopožičovne a firmy s veľkými vozovými parkami (flotilami vozidiel).
Kutlíkova 17, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Jana Lukáčová
Tel.: +421911766032