Diagnostik - Automechanik (Škoda, Volkswagen, Hyundai)

ACTIVE Personnel Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat :
800 - 1500
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
▪ diagnostika porúch a závad osobných automobilov pomocou špecializovaných diagnostických nástrojov a softvéru dodávaného priamo výrobcom áut (Škoda, Volkswagen, Hyundai)
▪ odborné poradenstvo a spolupráca pri následných opravách
▪ reportovanie manažérovi servisu
Požiadavky
▪ SOU, SŠ vzdelanie ako automechanik najlepšie so zameraním na elektro
▪ veľmi dobré technické znalosti ohľadne automobilov
▪ prax ako diagnostik osobných automobilov
▪ skúsenosti so značkovými diagnostickými nástrojmi a softvérom priamo od výrobcov áut, najlepšie od Škoda, Volkswagen, Hyundai
▪ dobré komunikačné zručnosti
▪ chuť vzdelávať sa a pracovať na svojej odbornosti
▪ Vodičské oprávnenie: B
Informácie pre uchádzača
▪ veľmi dobrý pracovný komfort
▪ pracovisko v blízkosti obchodného centra AVION
▪ možnosť nepretržitého vzdelávania a odborného aj osobného rozvoja
▪ zamestnanecká starostlivosť a benefity
Plat
▪ Dohodou podľa znalostí a skúseností.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Naším klientom je moderný a výborne fungujúci predajca osobných vozidiel značiek ŠKODA, HYUNDAI a VOLKSWAGEN.
Kutlíkova 17, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Gálová