Stavebný technik (Majster)

ACTIVE Personnel Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Náplň práce
▪ Realizácia stavebných prác pri výstavbe bytových domov v Bratislave.
▪ Organizácia a riadenie stavebných prác podľa pokynov stavbyvedúceho.
▪ Zodpovednosť za dodržiavanie predpísanej kvality prác a za dodržiavanie technologickej a pracovnej disciplíny.
▪ Sledovanie spôsobu a postupu stavby v súlade so zachovaním bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.
▪ Vykonávanie dohľadu nad výkonom stavebných prác v súlade s harmonogramom prác.
▪ Riadenie dodávateľských firiem pri stavených prácach a niekoľkých kmeňových zamestnancov.
Požiadavky
▪ Podmienkou je prax na obdobnej pozícii aspoň 3-5 rokov.
▪ Skúsenosť s výstavbou budov, najlepšie bytových domov.
▪ Schopnosť čítať a rozumieť projektovej dokumentácii (výkresy, inžinierske siete a pod.)
▪ Skúsenosť s riadením stavebných pracovníkov.
▪ Znalosť moderných aj starších technologických postupov.
▪ Veľmi dobré komunikačné a manažérske zručnosti.
▪ Rozhodnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a samostatnosť.
▪ Znalosť angličtiny alebo nemčiny je výhodou.
Informácie pre uchádzača
▪ Možnosť pracovať v kapitálovo silnej Luxemburskej investičnej spoločnosti
▪ Možnosť pracovať s modernými technológiami a postupmi a odborne aj osobnostne rásť
▪ Stabiilita a know-how úspešnej medzinárodnej firmy
▪ Atraktívny plat a ostatné benefity serióznej zahraničnej firmy
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Naším klientom je stavebná firma, ktorá je dcérskou spoločnosťou kapitálovo silnej Luxemburskej developerskej spoločnosti. Na Slovensku realizovala a realizuje viacero developerských projektov výstavby bytových domov a administratívnych budov, najmä v Bratislave.
Kutlíkova 17, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Gálová