Online Media Planner and Buyer

ACTIVE Personnel Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Marketing a reklama
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
1500 - 2000 Eur
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Náplň práce
▪ tvorba digitálnych stratégii klientov (planning)
▪ vyjednávanie s médiami (buying)
▪ kompletný management online kampaní - najmä display (čiastočne search)
▪ Vyhodnocovanie jednotlivých kampaní a prezentácia výsledkov (aj priebežných) klientovi.
▪ komunikácia s médiami, account managermi a klientami
Požiadavky
▪ SŠ, VŠ zameraná na marketing a médiá je výhodou
▪ 1-2 roky skúseností s online marketingom
▪ Intenzívny záujem o digitálne médiá a online marketing
▪ Znalosť slovenského trhu digitálnych médií
▪ Analytické myslenie, zmysel pre detail, spoľahlivosť
▪ Skúsenosti s nástrojmi ako Gemius Direct Effect, Facebook Power Editor, Google Analytics, Google Adwords, Adsense a podobne.
▪ Pokročilá znalosť anglického jazyka (kvôli komunikácii s kolegami v zahraničí a vzdelávaniu)
Informácie pre uchádzača
▪ Práca pre úspešnú medzinárodnú mediálnu agentúru
▪ Možnosť učiť sa od najúspešnejších globálnych hráčov prostredníctvom (aktuálnych 950) prípadových štúdií a pravidelných webinárov
▪ Možnosť kariérneho rastu
▪ Práca v modernom a dynamickom kolektíve
▪ Výborný pracovný komfort
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Naším klientom je jedna z najväčších sieťových mediálnych agentúr na svete.
Kutlíkova 17, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Gálová
Tel.: +421911766034