PL/SQL Developer

ACTIVE Personnel Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - hardware
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
▪ Návrh, vývoj a testovanie databázových programov, zlepšovanie existujúcich programov.
▪ Spolupráca s koncovými používateľmi pri poskytovaní vysokokvalitných aplikačných riešení.
▪ Návrh relačných modelov pre malé a veľké aplikácie.
▪ Vedenie tímu, poskytovanie poradenstva, školení.
▪ Interakcia s internými a externými klientmi.
Požiadavky
▪ VŠ v oblasti informatiky/inžininierstva.
▪ Podmienkou je znalosť anglického jazyka minimálne na úrovni B2.
▪ Podmienkou je skúsenosť s vývojom databázy (Oracle SQL / PLSQL), s prácou na rozsiahlych, komplexných systémoch, s architektúrou, dizajnom a vývojom dát.
▪ Komunikatívnosť, analytické myslenie.
Informácie pre uchádzača
▪ Zodpovedajúce platové podmienky.
▪ Možnosť certifikácií, neustála podpora vzdelávania (IT zručnosti, jazyky).
▪ Práca s najmodernejšími technológiami a metodológiami.
▪ Práca v medzinárodných tímoch a prostrediach.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Naším klientom je globálny líder v oblasti podnikových riešení od Microsoft. Implementuje stovky ERP, CRM, BI riešení po celom svete. V Bratislave má veľké realizačné a servisné centrum najmä pre Európske krajiny.
Kutlíkova 17, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Jana Lukáčová
Tel.: +421911766032