Asistentka na právnom oddelení

ACTIVE Personnel Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Právo a legislatíva
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa, Vysokoškolské III. stupňa
Náplň práce
▪ Administratívne spracovanie zmluvnej agendy
▪ Evidencia, triedenie, popisovanie, skenovanie, ukladanie, kontrola a archivácia
spisov a zmlúv
▪ Starostlivosť o návštevy
Požiadavky
▪ Prax na obdobnej pozícii je výhodou, ale môže byť
aj čerstvý absolvent, resp. študent VŠ (právo).
▪ Výhodou sú skúsenosti v oblasti realít, správneho
a obchodného práva.
▪ Dobrý všeobecný prehľad a rozhľadenosť.
▪ Záujem o administratívnu prácu.
▪ Dobré komunikačné zručnosti.
▪ Príjemné a zároveň profesionálne vystupovanie.
▪ Schopnosť riešiť vzniknuté problémy
Informácie pre uchádzača
▪ Možnosť pracovať v kapitálovo silnej Luxemburskej investičnej spoločnosti
▪ Možnosť získať skúsenosti v oblasti firemného práva a realitného biznisu
▪ Výborné pracovné nástroje a podmienky
▪ Atraktívny plat a ostatné benefity firmy
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Naším klientom je kapitálovo silná Luxemburská investičná a developerská spoločnosť. Na Slovensku realizovala viacero developerských projektov nie len v Bratislave.
Kutlíkova 17, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Gálová
Tel.: +421911766034