.NET Developer pokročilých Microsoft aplikácií

ACTIVE Personnel Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - hardware
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
▪ Práca na domácich aj medzinárodných projektoch - dodanie SW aplikácií externým klientom
▪ Podieľanie sa na analýze a technickom dizajne riešenia
▪ Programovanie SW aplikácií alebo aplikačných modulov najmä pre oblasť bankovníctva, poisťovníctva, telekomunikácií a pod.
▪ Testovanie riešení a dokumentácia
▪ Práca v programátorských tímoch, v závislosti od skúseností vedenie tímu
▪ Na projektoch sa obyčajne pracuje aj v zahraničí aj zo slovenského delivery centra v Bratislave (50/50)
Požiadavky
▪ Podmienkou je aspoň 2 ročná prax na pozícii .NET programátora (C#, .NET Framework)
▪ Reálne skúsenosti s vývojom podnikovej aplikácie v celom jej životnom cykle
▪ Skúsenosti s vývojom MS aplikácií pod Visual Studio
▪ Veľkou výhodou sú skúsenosti s Microsoft SharePoint alebo Microsoft CRM
▪ Výhodou sú znalosti a skúsenosti s ďalšími technológiami, najmä BizTalk, Silverlight, TFS, nUnit, Entity Framework, Hibernate, HTML, CSS, JavaScript, JQuery
▪ Pokročilá znalosť anglického jazyka je podmienkou
▪ Výhodou je pokročilá znalosť nemeckého jazyka
▪ Ochota cestovať do zahraničia (na týždennej báze, nie na dlhodobé vycestovanie)
Informácie pre uchádzača
▪ Zodpovedajúce platové podmienky
▪ Možnosť certifikácií, neustála podpora vzdelávania (IT zručnosti, jazyky)
▪ Práca s najmodernejšími technológiami a metodológiami
▪ Práca v medzinárodných tímoch a prostrediach
▪ Zázemie stabilnej a silnej medzinárodnej spoločnosti AVANADE
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Naším klientom je globálny líder v oblasti podnikových riešení od Microsoft. Implementuje stovky ERP, CRM, BI riešení po celom svete. V Bratislave má veľké realizačné a servisné centrum najmä pre Európske krajiny.
Kutlíkova 17, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Rastislav Klempa
Tel.: +421911766033