Microsoft SharePoint Developer

ACTIVE Personnel Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - hardware
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
▪ Práca na domácich aj medzinárodných IT projektoch – dodanie MS SharePoint riešení externým klientom
▪ Podieľanie sa na analýze a technickom dizajne riešenia
▪ Programovanie, customizácia, testovanie a dokumentácia SharePoint riešení
▪ Účasť na integrácii riešenia s inými systémami klienta
▪ Práca v programátorských tímoch, spolupráca s tímom na strane klienta
▪ Na projektoch sa pracuje v zahraničí aj zo slovenského delivery centra v Bratislave
Požiadavky
▪ Podmienkou sú minimálne 2 roky skúseností s vývojom MS SharePoint riešení, za použitia Visual Studio
▪ Skúsenosti s konfiguráciou a customizáciou SharePoint riešení (na implementačných projektoch)
▪ Skúsenosti s Team Foundation Server
▪ Výhodou sú skúsenosti s MS SQL, Microsoft BI a ďalšími Microsoft technológiami
▪ Ochota cestovať do zahraničia
Informácie pre uchádzača
▪ Zodpovedajúce platové podmienky
▪ Možnosť certifikácií, neustála podpora vzdelávania (IT zručnosti, jazyky)
▪ Práca s najmodernejšími technológiami a metodológiami
▪ Práca v medzinárodných tímoch a prostrediach
▪ Zázemie stabilnej a silnej medzinárodnej spoločnosti AVANADE
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Naším klientom je globálny líder v oblasti podnikových riešení od Microsoft - firma AVANADE. Implementuje stovky ERP, CRM, BI riešení po celom svete. V Bratislave má veľké realizačné a servisné centrum najmä pre Európske krajiny.
Kutlíkova 17, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Jana Lukáčová
Tel.: +421911766032