Salesforce CRM Developer

ACTIVE Personnel Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Informatika - hardware
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
▪ Práca na domácich aj medzinárodných projektoch - dodanie a údržba Salesforce CRM aplikácií pre externých klientov
▪ Podieľanie sa na analýze a dizajne riešenia
▪ Programovanie a implementácia zmien v Salesforce aplikáciách
▪ Testovanie riešení a dokumentácia
▪ Práca v programátorských tímoch, v závislosti od skúseností vedenie tímu
▪ Na projektoch sa pracuje v zahraničí aj zo slovenského delivery centra v Bratislave
Požiadavky
▪ Min. 2 roky pracovných skúseností s programovaním SW aplikácií v rámci Force.com platformy
▪ Skúsenosti s APEX, Visualforce, SOQL
▪ Výhodou sú skúsenosti s ďalšími technológiami, najmä: Java, C#, HTML, JavaScript, CSS, jQuery, ExtJS
▪ Výhodou sú skúsenosti s agilnými metódami vývoja SW
▪ Podmienkou je aktívna znalosť anglického jazyka
▪ Dobré komunikačné zručnosti
▪ Ochota cestovať do zahraničia
Informácie pre uchádzača
▪ Zodpovedajúce finančné ohodnotenie a benefity
▪ Možnosť certifikácií, neustála podpora vzdelávania (IT zručnosti, jazyky)
▪ Práca s najmodernejšími technológiami a metodológiami
▪ Práca v medzinárodných tímoch a prostrediach
▪ Zázemie stabilnej a silnej medzinárodnej spoločnosti
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Naším klientom je líder v oblasti IT a ekonomického poradenstva vo svete. Implementuje stovky ERP, CRM, BI riešení po celom svete. V Bratislave má veľké realizačné a servisné centrum najmä pre Európske krajiny.
Kutlíkova 17, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Jana Lukáčová
Tel.: +421911766032