Špecialista remarketingu prenajímaných automobilov

ACTIVE Personnel Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat :
1200 - 1500 EUR/Brutto, podľa znalostí, skúseností
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
▪ Administratívne prebratie vozidla po ukončení nájmu a príprava na predaj.
▪ Nahodenie a predaj vozidla do medzinárodného aukčného systému.
▪ Komunikácia s bazármi a umiestnenie vozidiel v bazároch na komisionálny predaj.
▪ Komunikácia s nájomcami o prípadnom odkúpení vozidla.
▪ Oceňovanie a následný predaj odobratého vozidla.
▪ Riešenie rekalkulácií.
▪ Spolupráca v medzinárodnom tíme na tvorbe a užívateľskej skúsenosti s interným softwérom pre správu a predaj automobilov.
Požiadavky
▪ SŠ, (VŠ) najlepšie so zameraním na automobily prípadne technická alebo ekomonická
▪ Prax v oblasti automobilového priemyslu je podmienkou
▪ Znalosť anglického jazyka aspoň na mierne pokročilej úrovni je podmienkou
▪ Prax na obdobnej pozícii alebo v autobazáre je veľkou výhodou
▪ Hlbšie znalosti a prehľad v oblasti cenotvorby, vývoja cien a predaja jazdených vozidiel
▪ Hlbšie technické znalosti konštrukcie a prevádzky automobilov
▪ Administratívne a organizačné schopnosti a skúsenosti
▪ Veľmi dobré zručnosti v používaní počítačových softvérov (špeciálne ako Car Market alebo Excel, databázové softvéry a pod.)
▪ Technické a obchodné myslenie, spoľahlivosť, samostatnosť
Informácie pre uchádzača
▪ Pracovný komfort a benefity na úrovni medzinárodnej úspešnej firmy so silným kapitálovým zázemím.
▪ Príjemná firemná kultúra a nadštandardné pracovné prostredie.
▪ Možnosť kariérneho postupu.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Naším klientom je člen medzinárodnej finančnej skupiny, patriacej do divízie zaoberajúcej sa lízingom vozidiel a správou vozových parkov. Vďaka svojej reputácii a odborným znalostiam sa radí medzi popredných poskytovateľov lízingu vozidiel v Európe i po celom svete.
Kutlíkova 17, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Jana Lukáčová