Predajca osobných automobilov Hyundai

ACTIVE Personnel Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Obchod
Ponúkaný plat :
Fix: 800 EUR/Brutto + odmeny podla predaja 0-1000 EUR/Brutto
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Náplň práce
▪ Predaj automobilov značky Hyundai v salóne
▪ Intenzívna komunikácia so zákazníkom (osobná, telefonická, emailová)
▪ Starostlivosť o databázu pridelených zákazníkov
▪ Príprava cenových kalkulácií a ponúk
▪ Príprava podkladov pre predaj a financovanie vozidla
▪ Riešenie a kompletizácia obchodných prípadov
Požiadavky
▪ SŠ, VŠ vzdelanie technického smeru, najlepšie zamerané na automobily
▪ Aspoň 1 - 2 ročná prax ako predajca osobných vozidiel je PODMIENKOU
▪ Veľmi dobré komunikačné, prezentačné a predajné zručnosti
▪ Reprezentatívne vystupovanie
▪ Dobré technické znalosti ohľadne automobilov
▪ Orientácia na zákazníka a prácu s ľuďmi
Informácie pre uchádzača
▪ veľmi dobrý pracovný komfort
▪ pracovisko v blízkosti obchodného centra AVION
▪ možnosť nepretržitého vzdelávania a odborného aj osobného rozvoja
▪ zamestnanecká starostlivosť a benefity
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Naším klientom je moderný a výborne fungujúci predajca osobných vozidiel značiek ŠKODA a HYUNDAI, ktorý zároveň poskytuje značkový servis na vozidlá ŠKODA, HYUNDAI a VOLKSWAGEN.
Kutlíkova 17, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Jana Lukáčová