Projektový manažér výstavby bytových domov

ACTIVE Personnel Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva, Stavebníctvo a reality
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
2000 - 2500 EUR/mes. Brutto prípadne dohodou
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
Úspešný kandidát bude pracovať na momentálne jednom z najznámejších projektov výstavby bytových domov v Bratislave , ale aj na ďalších.
Náplňou práce bude najmä:
▪ Komunikácia s investorom,
▪ Komunikácia s projektantom.
▪ Realizácia tendrov na dodávateľov stavebnej výroby,
▪ Dohľad nad realizáciou výstavby,
▪ Komunikácia s dodávateľmi,
▪ Koordinácia kolegov participujúcich na projekte,
▪ Riadenie tímu.
Požiadavky
▪ Prax v stavebníctve aspoň 10 rokov,
▪ Ideálne prax ako Projektový manažér, ale môže byť aj schopný človek z pozície Stavbyvedúci, ktorý má ambíciu posunúť sa na pozíciu Projektového manažéra,
▪ Skúsenosti s tendrovaním, faktúrami a teda aj ekonomický pohľad na výstavbu,
▪ Tiež skúsenosti s právnymi záležitosťami okolo výstavby,
▪ Stavebné skúsenosti z oblasti bytovej a administratívnej výstavby,
▪ Veľmi dobré komunikačné a organizačné zručnosti.
Informácie pre uchádzača
▪ Možnosť pracovať na veľkom a významnom projekte v Bratislave.
▪ Vysoká miera samostatnosti - možnosť reálneho ovplyvňovania priebehu projektu.
▪ Možnosť pracovať na TPP prípadne na živnosť.
▪ Cez víkendy sa nepracuje.
▪ Pracovný komfort : mobil, notebook a auto.
▪ Atraktívny plat a ostatné benefity serióznej firmy
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa zaoberá profesionálnym manažmentom výstavby a ponúka komplexný servis od analýzy investičného zámeru až po odovzdanie diela do prevádzky.
Kutlíkova 17, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Gálová
Tel.: +421911766034