Junior firemný právnik

ACTIVE Personnel Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Právo a legislatíva
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
600 - 900 EUR/mes. Brutto
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
▪ Vypracovanie zmlúv, dodatkov, návrhov a podaní,
▪ Administratívne spracovanie agendy,
▪ Evidencia, kontrola, archivácia spisov,
▪ Aktualizácia dokumentov v súvislosti so zmenami v legislatíve a súvisiacich zákonov SR,
▪ Vybavovanie potvrdení zo súdov a pod.,
▪ Komunikácia a styk s klientami.
Požiadavky
▪ Prax na obdobnej pozícii je výhodou, ale môže byť aj čerstvý absolvent, resp. súčasný piatak, ktorý bude v máji končiť VŠ,
▪ Výhodou sú skúsenosti v oblasti práva stavebných spoločností, správneho a obchodného práva,
▪ Veľmi dobré minimálne školské znalosti obchodného a správneho práva,
▪ Dobrý všeobecný prehľad a rozhľadenosť,
▪ Záujem o administratívnu prácu,
▪ Dobré komunikačné zručnosti,
▪ Pružné logické myslenie,
▪ Pracovitosť, svedomitosť, precíznosť,
▪ Systematický prístup k práci,
▪ Schopnosť riešiť vzniknuté problémy,
▪ Príjemné a zároveň profesionálne vystupovanie,
▪ Zodpovednosť a diskrétnosť.
Informácie pre uchádzača
▪ Možnosť pracovať v kapitálovo silnej Luxemburskej investičnej spoločnosti,
▪ Možnosť získať skúsenosti v oblasti firemného práva a realitného biznisu,
▪ Výborné pracovné nástroje a podmienky,
▪ Atraktívny plat a ostatné benefity firmy.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Naším klientom je stavebná firma, ktorá je dcérskou spoločnosťou kapitálovo silnej Luxemburskej developerskej spoločnosti. Na Slovensku realizovala a realizuje viacero developerských projektov výstavby bytových domov a administratívnych budov, najmä v Bratislave.
Kutlíkova 17, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Gálová
Tel.: +421911766034