Account Manager (operatívny leasing automobilov)

ACTIVE Personnel Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Bankovníctvo, Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
800 - 1300 EUR/mes. Brutto. Podľa znalostí a skúsenosti + Q. odmeny
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Náplň práce
▪ Oslovovanie potenciálnych zákazníkov a dohodovanie si stretnutí,
▪ Realizácia obchodných stretnutí a ponuka služieb,
▪ Zistenie potrieb a očakávaní zákazníkov,
▪ Vypracovávanie obchodných ponúk na základe zistených informácií na stretnutiach.
Požiadavky
▪ Prax ako obchodný zástupca pre firemných zákazníkov je podmienkou.
▪ Prax v obchode s automobilmi a leasingovými produktmi je veľkou výhodou.
▪ Znalosti v oblasti prevádzky automobilov je výhodou.
▪ Znalosti v oblasti finančných (leasingových) služieb je výhodou.
▪ Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti.
▪ Schopnosť vyjednávať pri sledovaní svojich cieľov.
▪ Vodičský preukaz : B
▪ Technické a zároveň ekonomické myslenie.
▪ Pozitívny vzťah k automobilom a šoférovaniu.
▪ Samostatnosť.
▪ Spoľahlivosť.
▪ Flexibilita.
▪ Dynamickosť.
Informácie pre uchádzača
▪ Člen veľkej medzinárodnej finančnej skupiny (banky, finančné spoločnosti,...).
▪ Veľmi dobrý a žiadaný produkt pre stredné a väčšie firmy (fleetoví zákazníci).
▪ Výborný pracovný komfort: služobné auto, telefón, notebook s internetom, atraktívne odmeny pri plnení plánu.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Naším klientom je člen medzinárodnej finančnej skupiny, patriacej do divízie zaoberajúcej sa lízingom vozidiel a správou vozových parkov. Vďaka svojej reputácii a odborným znalostiam sa radí medzi popredných poskytovateľov lízingu vozidiel v Európe i po celom svete.
Kutlíkova 17, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Gálová
Tel.: +421911766034