Nákupca / Produkt manažér

ACTIVE Personnel Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Pracovná oblasť
Administratíva, Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
700 – 1500 EUR/mes Brutto, podľa znalostí a skúseností + možné odmeny podľa pracovných a obchodných výsledkov.
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
▪ Telefonická a emailová komunikácia so zahraničnými dodávateľmi.
▪ Vyhľadávanie nových dodávateľov a porovnávanie cien produktov.
▪ Analýza trhu, sledovanie pohybu cien konkurencie.
▪ Pravidelné sledovanie štatistík predaja.
▪ Minimalizovanie výpadkov tovaru optimalizáciami nákupného procesu.
▪ Spolupráca s marketingovým oddelením.
▪ Zakladanie skladových kariet, zadávanie vydaných objednávok do systému Pohoda.
▪ Zabezpečovanie dopravy prostredníctvom prepravnej spoločnosti.
▪ Optimalizácia procesov spojených s nákupom tovaru.
▪ Občasné pracovné cesty na veľtrhy v Číne, Poľsku, Nemecku a návštevy partnerov v Srbsku, Bosne a Hercegovine.
Požiadavky
▪ Podmienkou sú pracovné skúsenosti s komunikáciou so zákazníkmi alebo dodávateľmi.
▪ Pokročilá znalosť anglického jazyka minimálne na úrovni B2 je podmienkou.
▪ Znalosti a prax z oblasti skladového hospodárstva, s prácou s číslami sú veľkou výhodou.
▪ Znalosť účtovného softvéru Pohoda je výhodou.
▪ Veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti.
▪ Pozornosť a systematickosť.
Informácie pre uchádzača
▪ Veľmi dobrý pracovný komfort (mobilný telefón + notebook)
▪ Samostatná a rešpektovaná pozícia vo firme
▪ Bonusy a odmeny na základe pracovných výsledkov (13. príp. 14. plat, ak sa firme dobre darí)
▪ Možnosť cestovať do zahraničia
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Našim klientom je spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom kancelárskych a školských potrieb pre maloobchody a veľkoobchody na Slovensku a v Českej republike.
Kutlíkova 17, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Jana Lukáčová
Tel.: +421911766032