Office Manager

ACTIVE Personnel Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat :
800 - 1000 EUR/mes. Brutto. Podľa znalostí, skúseností
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
▪ Administratívne a organizačné činnosti spojené s chodom firmy a recepcie,
▪ V prípade potreby vykonávanie práce recepčnej (pracovisko je na recepcii) - cca 20-30% pracovného času,
▪ Asistencia riaditeľovi firmy,
▪ Príprava prezentácií, podkladov, analýz,
▪ Vybavovanie a riešenie menších projektov a zadaní,
▪ Administratívne práce,
▪ Komunikácia so zákazníkmi a partnermi a riešenie ich požiadaviek a problémov v rámci svojej kompetencie.
Požiadavky
▪ Prax aspoň 1-2 roky na pozícii asistentky alebo na office managerskej pozícii,
▪ Skúsenosti s administratívnymi prácami sú podmienkou,
▪ Skúsenosti s prípravou prezentácií, prehľadov, analýz sú výhodou,
▪ Znalosti z administratívy a procesov vo firme,
▪ Dobrý všeobecný prehľad a rozhľadenosť,
▪ Veľmi dobré komunikačné zručnosti,
▪ Pružné logické myslenie,
▪ Systematický prístup k práci,
▪ Pracovitosť, svedomitosť, spoľahlivosť,
▪ Precíznosť a vysoké pracovné nasadenie,
▪ Schopnosť riešiť vzniknuté problémy a sťažnosti,
▪ Samostatnosť ale aj zmysel pre tímovú prácu,
▪ Zodpovednosť a diskrétnosť,
▪ Príjemné a zároveň profesionálne vystupovanie.
Informácie pre uchádzača
▪ Pracovný komfort a benefity na úrovni medzinárodnej úspešnej firmy so silným kapitálovým zázemím,
▪ Práca so zaujímavou a žiadanou finančnou službou,
▪ Príjemná firemná kultúra a nadštandardné pracovné prostredie.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorým je člen medzinárodnej finančnej skupiny, patriacej do divízie zaoberajúcej sa lízingom vozidiel a správou vozových parkov. Vďaka svojej reputácii a odborným znalostiam sa radí medzi popredných poskytovateľov lízingu vozidiel v Európe i po celom svete.
Kutlíkova 17, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Gálová