Aftersale - Arboria Trnava

ACTIVE Personnel Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Pracovná oblasť
Logistika, Obchod, Služby
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat :
1000 - 1300 EUR/Brutto, podľa znalostí a skúseností.
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
▪ Agenda prijatých platieb, fakturácie, dobropisy a pod.
▪ Príprava podkladov k odovzdaniu/odovzdanie nehnuteľností.
▪ Evidencia zmlúv v CRM (rezervačná zmluva, zmluva o budúcej zmluve, hypotekárna zmluva).
▪ Riešenie klientských zmien v štandardnej dispozícií bytov.
▪ Komunikácia s klientmi ohľadom dohodnutia technických obhliadok, informácií o stave stavby a pod.
▪ Výber štandardu, príprava odpočtov.
Požiadavky
▪ Prax na obdobnej pozícii je podmienkou, v oblasti realít je veľkou výhodou.
▪ Prax s administratívnymi prácami, prípravou a vystavovaním faktúr, zmlúv, iných dokumentov a komunikáciou so zákazníkmi.
▪ Veľmi dobré komunikačné zručnosti a profesionálne vystupovanie.
▪ Systematický a zodpovedný prístup k práci, svedomitosť, precíznosť a diskrétnosť.
▪ Schopnosť riešiť vzniknuté problémy.
▪ Veľmi dobrý time management a organizačné schopnosti.
Informácie pre uchádzača
▪ Možnosť pracovať v kapitálovo silnej Luxemburskej investičnej spoločnosti.
▪ Možnosť pracovať na veľkom developerskom projekte.
▪ Výborné pracovné nástroje a podmienky.
▪ Atraktívny plat a ostatné benefity firmy
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Naším klientom je kapitálovo silná Luxemburská investičná a developerská spoločnosť. Na Slovensku realizovala viacero developerských projektov nie len v Bratislave.
Kutlíkova 17, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Jana Lukáčová