Key Account Manager

ACTIVE Personnel Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
2500 - 3500 EUR/mes. Brutto + odmeny. V závislosti od skúseností kandidáta.
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Náplň práce
▪ Udržiavanie efektívnych a prínosných obchodných vzťahov s kľúčovým zákazníkom a ďalšie budovanie vzťahov s novými zákazníkmi,
▪ Organizácia a účasť na obchodných stretnutiach so zákazníkmi,
▪ Vytváranie cenových ponúk,
▪ Vypracovanie komplexných IT ponúk pre zákazníka v spolupráci s odborným tímom a prezentácia ponúkaných riešení,
▪ Príprava zmluvných dohôd, rokovaní, kontrola plnenia zmluvných dohôd,
▪ Zaznamenávanie a vyhodnocovanie obchodných aktivít ,
▪ Monitorovanie aktivít konkurencie a vývoja situácie na trhu,
▪ Pravidelný reporting.
Požiadavky
▪ Skúsenosti s obchodnou činnosťou v oblasti IT sú podmienkou (B2B segment),
▪ Skúsenosti s predajom softvérových riešení pre verejný sektor,
▪ Obchodnícka prax v oblasti verejného obstarávania je podmienkou,
▪ Prehľad v oblasti IT riešení,
▪ Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti,
▪ Samostatnosť, iniciatíva, obchodnícky duch,
▪ Vodičský preukaz : B,
▪ Komunikatívna znalosť anglického jazyka.
Informácie pre uchádzača
▪ Práca vo veľkej slovenskej firme so zameraním na človeka, vyváženosť výkonu a humánnosti,
▪ Zaujímavá práca v dobrom kolektíve a príjemnom prostredí,
▪ Práca pre jedného z najvýznamnejších dodávateľov IT riešení na Slovensku,
▪ Motivujúce finančné hodnotenie,
▪ Flexibilná pracovná doba,
▪ Možnosť pracovať na veľkých a stredne veľkých projektoch v oblasti IT riešení,
▪ Služobné vozidlo, mobilný telefón, PC,
▪ Oddychová firemná zóna,
▪ Ostatné benefity spoločnosti.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Naším klientom je zavedená softvérová spoločnosť, ktorá je na Slovensku jedným z najvýznamnejších dodávateľov a integrátorov IT.
Slovensko
Kontaktná osoba: Ing. Jana Lukáčová
Tel.: +421911766032