Zubná asistentka

Adeola, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Záhradnícka 46
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
500 - 700 EUR / Mesiac
osobne
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
31.5.2019
Termín nástupu
3.6.2019
Náplň práce
Asistencia pri stomatologických výkonoch. Komunikácia s pacientom. Príprava nástrojov na ošetrenie, spolupráca so zubným doktorom. Zdravotná dokumentácia. Ďalšie potrebné práce spojené s prácou asistentky zubného lekára.
Požiadavky na zamestnanca
Prax v zubnej ordinácii nie je podmienkou, je vítaná.
Dochvíľnosť, precíznosť, pracovné nasadenie.
Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie.
Informácie pre uchádzača
Záujemcovia, prosím posielajte krátky životopis na email - info@stoma.sk.
Info telefonicky na tel.čísle 0911828418
Stručná charakteristika spoločnosti :
Zubné ambulancie v Bratislave na Záhradníckej ulici 46 v Bratislave.
Poskytovanie stomatologickej starostlivosti. Súkromné zariadenie.
Dopravná 10, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Ľubomír Hašo
Tel.: 0911828418