Zubný lekár, lekárka

Adeola, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 600 EUR / Mesiac
upresnenie na osobnom stretnuti.
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
13.3.2020
Termín nástupu
17.2.2020
Náplň práce
Príjmeme s nástupom od 1.3., prípadne 1.4.20, zubného lekára.
Ide o zubné centrum v širšom centre Bratislavy, na rušnejšej komunikácii s parkovaním.
Dobré platové ohodnotenie, podmienky, flexibilná
pracovná doba, percentuálny podiel na obrate.
Požiadavky na zamestnanca
Spoľahlivosť, kompetentnosť, pracovitosť.
Zamestnanecké výhody, benefity
Flexibilita, zamestnanecké výhody, možnosť vzdelávania.
Informácie pre uchádzača
Životopis prosím posielajte mailom na adresu firmy info@stoma.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
Zubné ambulancie v Bratislave na Záhradníckej ulici 46 v Bratislave.
Poskytovanie stomatologickej starostlivosti. Súkromné zariadenie.
Dopravná 10, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Ľubomír Hašo
Tel.: 0911828418