Zubný lekár / lekárka - Bratislava

ADEOLA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Záhradnícka ulica
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
1 600 - 3 500 EUR / Mesiac
Základná zložka plus percentuálna zložka podľa obratu
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
10.4.2020
Termín nástupu
13.4.2020
Náplň práce
- Ošetrovanie pacientov a nastavenie liečebného plánu
- drobná chirurgia, záchovná stomatológia, protetika
- Odborné vedenie ambulancie a prípadné vedenie doktora v druhej ambulancie pre ďalší rast
- Poradenstvo v oblasti technologického zázemia ambulancie pre jeho progres
- ďalšie činnosti v súvislosti s odbornou činnosťou zubného lekára
Požiadavky na zamestnanca
pracovitosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a seriózne jednanie
Zamestnanecké výhody, benefity
flexibilný pracovný čas podľa dohody, možnosť práce na vlastnú licenciu v prípade dohody.
Práca možná aj na skrátený úväzok, alebo práca na pohotovosti.
Informácie pre uchádzača
krátky životopi sprosím zaslať mailom na email:
info@stoma.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť so zameraním na poskytovanie služieb v oblasti zdravotníctva - stomatológia.
Sme prevádzkovatelia stomatologickej kliniky v Bratislave.
Dopravná 10, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Ľubomír Hašo