Beauty Advisor (Poradca v oblasti luxusnej kozmetiky) Bratislava+Košice+Žilina

Advenio s. r. o.

Miesto práce
Bratislava, Žilina, Košice
Pracovná oblasť
Iné
Zmluvný vzťah
Pracovná zmluva, Živnostenský list / IČO
Typ úväzku
Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
550 - 650 EUR / Mesiac
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
13.2.2020
Termín nástupu
asap
Náplň práce

• Prezentácia luxusnej značky kozmetiky Helena Rubinstein
• Práca so Skin Biometric Analyzer
• Zaisťovanie profesionálneho zákazníckého servisu
• Aktívne oslovovanie zákazníkov a predaj produktov
• Práca v krásnom prostredí luxusnej parfumérie
• Pracovné dni Bratislava (s možnosťou cestovať): streda - piatok
Požiadavky na zamestnanca
• Príjemné a reprezentatívne vystupovanie
• Dobrá znalosť v oblasti starostlivosti o pleť
• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni (zahraniční zákazníci)
• Ochota cestovať príležitostne i mimo centrálne mesto
Výhodou bude, ak budete mať:
• Skúsenosti v oblasti Skin care výhodou
• Vzdelanie v oblasti kozmetiky a starostlivosti o pleť
• Certifikáty, ocenenia, diplomy v oblasti starostlivosti o pleť
• Vodičský preukaz skupiny B, aktívny šofér
• Znalosť ďalšieho cudzieho jazyka
Zamestnanecké výhody, benefity
• Práca s exkluzívnym produktom v prostredí luxusnej parfumérie
• Zázemie stabilnej spoločnosti s medzinárodným pôsobením
• Motivující bonusový systém
• Profesionálne zaškolenie
Informácie pre uchádzača
Pre nášho váženého klienta, spoločnosť SIROWA Czech hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu Beauty Advisor. Spoločnosť SIROWA Czech je výhradným distribútorom kozmetickej značky Helena Rubinstein pre Slovenskú republiku.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Agentúra špecializujúca sa na merchandising, outsourcing obchodných tímov, realizáciu promo akcií, eventov
29.augusta 36/C, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Personalne oddelenie
Tel.: 0948211274