Hotelový personál Cyprus

Agentúra PRO-STAFF

Miesto práce
Cyprus
Pracovná oblasť
Cestovný ruch
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat :
700 - 700 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
oktober, november 2017
Náplň práce
Chceš skúsiť niečo nové?
Chceš mať každý deň slnečný?
Chceš spoznať novu kultúru a stretnúť nových ľudí?
PONÚKAME TI JEDINEČNÚ PRÍLEŽITOSŤ!
Pre nášho zahraničného partnera z Cypru hľadáme hotelový personál na rôzne pozície.
Obsadzované pozície: hotelový personál (čašník/-čka v reštaurácii, čašník/-čka v bare, chyžná, houseman, recepčný/-á, plavčík, nosič kufrov, recepčná v spa, kaderníčka, spa terapeutka, pomocník v kuchyni, kuchár
Čistý mesačný príjem: 700 EUR netto mesačne + strava a ubytovanie zdarma
Počet obsadzovaných pozícii: 30 voľných pozícii
Jazykové požiadavky: konverzačná znalosť anglického prípadne nemeckého jazyka (závisí od pozície).
Miesto práce: Cyprus
Nástupy do zamestnania: oktober, november 2017, na minimálne na 6 mesiacov.
V prípade, že Vás zaujala niektorá z pozícií nas neváhajte kontaktovať emailom.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Práca, brigáda, zamestnanie v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu. Sezónna aj dlhodobá práca v Španielsku, Grécku, Taliansku, na Malte, Cypre a v iných atraktívnych destináciách.
Karpatská 3256/15, Poprad, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Lívia Husárová