Pracovníčky v továrni na výrobu hliníkových dielov

Agentúra PRO-STAFF

Miesto práce
Taliansko
Adresa
Brixen
Pracovná oblasť
Výroba
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
30.11.2017
Náplň práce
Náplň práce:
- fyzicky nenáročná práca v továrni na výrobu hliníkových dielov
- prevádzka priradených zariadení
- montáž a finálna úprava hliníkových dielov
- kontrola a balenie dielov
Požiadavky na zamestnanca
Ako postupovať:
- pošlite nám Váš životopis v nemeckom jazyku
- vybraných uchádzačov pozveme na osobné pohovory so zamestnávateľom, ktoré sa uskutočnia na jeseň (október/november) v Bratislave (v ČR v Prahe alebo Brne)
- uchádzači vybraní na osobných pohovoroch budú pozvaní na náklady zamestnávateľa do Talianska, kde im bude predstavená firma
- následne sa uchádzač rozhodne, či pracovnú ponuku príjme
Jazykové požiadavky:
Nemecký jazyk - konverzačná znalosť
Zamestnanecké výhody, benefity
Zamestnanecké výhody, benefity:
- 13. plat + vianočný bonus
- zvýšenie platu po 6 mesiacoch
- diéty 5 € na deň
- sociálne a zdravotné poistenie
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom, hradí si ho zamestnanec
- zamestnávateľ poskytuje diéty na stravu počas pracovných dní vo výške 5€ na deň
Informácie pre uchádzača

Pracovné podmienky:
- plat 1734 € brutto mesačne (cca 1350 € netto mesačne)
- práca 8 hodín denne, 5 dní v týždni (pondelok – piatok)
- práca na tri zmeny (ranná 5:00 – 13:00, poobedňajšia 13:00 – 21:00, nočná 21:00 – 5:00), mení sa vždy po týždni
Nadčasy:
možné počas víkendov – príplatok za nadčasy 50 – 100%
Stručná charakteristika spoločnosti :
Práca, brigáda, zamestnanie v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu. Sezónna aj dlhodobá práca v Španielsku, Grécku, Taliansku, na Malte, Cypre a v iných atraktívnych destináciách.
Karpatská 3256/15, Poprad, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Lívia Husárová
Tel.: 0903144870, www.prostaff.sk