SKYPE pohovory - DECEMBER 2017 - MALTA - čašníci a kuchári

Agentúra PRO-STAFF

Miesto práce
Malta
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
980 - 1 300 EUR / Mesiac
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
30.12.2017
Termín nástupu
apíl 2018
Náplň práce
Radi by sme Vás informovali o možnosti absolvovať Skype pohovor z partnerom z Malty
Obsadzované pozície: čašníci/-čky, barmani/-nky, kuchári (commis chef, chef de rang),
Miesto práce: Malta, cateringová spoločnosť
Mesačný príjem:
čašníci – 977,60 brutto mesačne + strava počas práce zdarma
kuchári – 969,58 brutto mesačne + strava počas práce zdarma
Jazykové požiadavky: konverzačná znalosť anglického jazyka
Nástupy do zamestnania: apríl, máj alebo jún 2018, na 3 - 12 mesiacov
DOLEŽITÉ JE, ABY STE NÁM SVOJ ZÁUJEM NAPíSALI NA praca@prostaff.sk
Ak mate ďalšie otázky, prosím neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle: 00421 903 144 870 / 00421 905 524 996 alebo na email: praca@prostaff.sk
Tešíme sa na osobne stretnutie!
Agentúra PRO-STAFF s.r.o.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Práca, brigáda, zamestnanie v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu. Sezónna aj dlhodobá práca v Španielsku, Grécku, Taliansku, na Malte, Cypre a v iných atraktívnych destináciách.
Karpatská 3256/15, Poprad, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Lívia Husárová, PhD.
Tel.: 0903144870, www.prostaff.sk