ANIMÁTOR PRE GRÉCKO A CYPRUS

Agentúra PRO-STAFF

Miesto práce
Cyprus, Grécko
Pracovná oblasť
Cestovný ruch
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
600 - 1 000 EUR / Mesiac
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Náplň práce
Chceš skúsiť niečo nové?
Chceš mať každý deň slnečný?
Chceš spoznať novu kultúru a stretnúť nových ľudí?
Obsadzované pozície: športový animátor, detský animátor, animátor all-rounder, animátor – tanečník, šéf animátor
Požiadavky na zamestnanca
Jazykové požiadavky: dobrá znalosť angličtiny prípadne iného cudzieho jazyka (nemecky, francúzsky alebo rusky).
Nástupy do zamestnania: apríl, máj, jún, alebo júl 2018.
Záujemcovia musia byť k dispozícii minimálne na dobu 3 mesiacov.
Maximálna doba nie je obmedzená.
Informácie pre uchádzača
Čistý mesačný príjem: 600 – 1000 EUR netto mesačne + strava a ubytovanie zdarma + bonus na letenku na konci sezóny
600 – 650 EUR netto – animátor bez skúseností
650 – 800 EUR netto – skúsený animátor
900 – 1000 EUR netto – šéf animátor
Destinácie: Grécko (Kos, Rodos, Korfu, Kréta, Chalkidiki, a iné), Cyprus (Paphos, Agia Napa, Protaras)
Počet obsadzovaných pozícii: 30 – 40 voľných pozícií
Stručná charakteristika spoločnosti :
Práca, brigáda, zamestnanie v zahraničí najmä v oblasti cestovného ruchu. Sezónna aj dlhodobá práca v Španielsku, Grécku, Taliansku, na Malte, Cypre a v iných atraktívnych destináciách.
Karpatská 3256/15, Poprad, Slovensko
Kontaktná osoba: Mgr. Lívia Husárová, PhD.