Lékař pneumolog-zástupce primáře s vyhlídkou na převzetí primariátu

Albertinum, OLÚ, Žamberk

Miesto práce
Pardubický kraj
Adresa
Za Kopečkem 353, 564 01 Žamberk
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
2 954 EUR / Mesiac
Individuální domluva možná. Náborový příspěvek.
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Termín nástupu
Dle domluvy
Náplň práce
Práce na plicním oddělení v odborném léčebném ústavu. Budete zajišťovat zdravotní péči na lůžkové části plicního oddělení. Poskytujeme diagnostickou péči - spolupracujeme s fakultní nemocnicí a dalšími zařízeními vyššího typu. Dále léčebnou péči s návazností na rehabilitační oddělení(pohybová i dechová fyzioterapie). Máme nově zrekonstruovaný pavilon pro léčbu TBC - léčíme tbc, mykobakteriozy a další chronická plicní onemocnění včetně onkologických.Disponujeme bronchologickým sálem s novými videobronchoskopy, ultrazvukem, plně vybavenou plicní ambulancí, funkční laboratoří - spirometrie, bodypletismografie, difuze, bronchodilatační testy, FENO.Spolupracujeme s lékařkou alergologie a klinické imunologie a mikrobiologem v rámci našeho zařízení a dalšími specialisty. Jako zástupce primáře-budoucí primář budete mít možnost odborně se rozvíjet, realizovat své vize a zavádět nové postupy a budete podporován vrcholovým managementem.Nabízíme zajímavou finančně motivující kariéru, přijďte nás navštívit rádi vše ukážeme a vysvětlíme.
Požiadavky na zamestnanca
• odbornou způsobilost k výkonu povolání podle ust. § 4 zákona č. 95/2004 Sb., v platném znění
• specializovaná způsobilost v oboru pneumologie a ftizeologie
• trestní bezúhonnost
• zdravotní způsobilost bez omezení
• nadstandardní platové podmínky odpovídající zařazení dle nařízení vlády, Zák. č. 341/2017 Sb. + osobní příplatek , příplatek za vedení
• práci na akreditovaném pracovišti v příjemném prostředí
• příjemný pracovní kolektiv
• možnost plného i zkráceného pracovního úvazku
• možnost bytu
• 5 týdnů dovolené
• benefity FKSP včetně příspěvku na stravování (místní kvalitní kuchyně v našem zařízení)
• firemní mobilní tarif pro soukromé využití (hlasový i datový tarif za bezkonkurenční cenu)
• podpora dalšího vzdělávání, včetně bezplatné účasti na vzdělávacích akcích v našem zařízení
• pomoc při všech aktivitách spojených se vznikem pracovního poměru v ČR
Za Kopečekem 353, Žamberk, Česká republika
Kontaktná osoba: Marcela Valentová