Primář psychiatrie

Albertinum, OLÚ, Žamberk

Miesto práce
Pardubický kraj
Adresa
Za Kopečkem 353, 564 01 Žamberk
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
2 950 EUR / Mesiac
Možnost individuální domluvy. Náborový příspěvek.
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Termín nástupu
dle domluvy
Náplň práce
Práce na psychiatrickém oddělení. Poskytujeme následnou péči na 36 lůžkách. Jsme zapojeni v projektu
Strategie reformy psychiatrické péče - Deinstitucionalizace služeb pro duševně nemocné. V ambulantní sféře nabízíme služby psychiatrického stacionáře, služby psychiatrické sestry, ambulanci s rozšířenou působností.Spolupracujeme s pracovišti vyššího typu i s psychiatry z širokého okolí.
Jako primář oddělení budete mít možnost profesně se rozvíjet, realizovat své vize spolupracovat s lékařským i nelékařským personálem na velmi vysoké profesní a lidské úrovni.Budete mít podporu vrcholného managementu ve všech krocích, které budou prospěšné pro Vás i naše zařízení.Rádi Vás nezávazně provedeme našim zařízením a upřesníme všechny informace.
Požiadavky na zamestnanca
• odbornou způsobilost k výkonu povolání podle ust. § 4 zákona č. 95/2004 Sb., v platném znění
• specializovaná způsobilost v oboru psychiatrie
• licence ČLK pro výkon funkce primáře/vedoucího lékaře
• trestní bezúhonnost
• zdravotní způsobilost bez omezení
• řídící, komunikační a organizační schopnosti
• praxe v oboru minimálně 10 let
• nadstandardní platové podmínky odpovídající zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. + osobní příplatek + příplatek za vedení
• možnost plného i zkráceného pracovního úvazku
• možnost bytu
• 5 týdnů dovolené
• benefity FKSP včetně příspěvku na stravování (místní kvalitní kuchyně v našem zařízení)
• firemní mobilní tarif pro soukromé využití (hlasový i datový tarif za bezkonkurenční cenu)
• podpora dalšího vzdělávání, včetně bezplatné účasti na vzdělávacích akcích v našem zařízení
Pomoc při všech aktivitách, spojených se vznikem pracovního poměru v ČR.
Za Kopečekem 353, Žamberk, Česká republika
Kontaktná osoba: Marcela Valentová
Tel.: +420 725 970 002