Lékař psychiatrie

Albertinum, OLÚ, Žamberk

Miesto práce
Pardubický kraj
Adresa
Za Kopečkem 353, 564 01 Žamberk
Pracovná oblasť
Zdravotníctvo a farmácia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
2 500 EUR / Mesiac
Možnost individuální domluvy.Náborový příspěvek.
Požadované vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín nástupu
dle domluvy
Náplň práce
Práce na následných psychiatrických lůžkách. Jsme zapojeni do Strategie reformy psychiatrické péče- Deinstituonalizace služeb pro duševně nemocné. Možnost práce i v ambulantní sféře psychiatrická ambulance, psychiatrický stacionář. Spolupracujeme s pracovišti vyššího typu, s psychiatry z širokého okolí.
spolupracovat s odborným kvalifikovaným personálem na vysoké profesní i lidské úrovni.
Požiadavky na zamestnanca
• odbornou způsobilost k výkonu povolání podle ust. § 4 zákona č. 95/2004 Sb., v platném znění
• výhodou specializovaná způsobilost v oboru psychiatrie nebo zařazení v přípravě
• trestní bezúhonnost
• zdravotní způsobilost bez omezení
• praxe v oboru
• nadstandardní platové podmínky odpovídající zařazení dle nařízení vlády, Zák. č. 341/2017 Sb. + osobní příplatek
• práci na akreditovaném pracovišti v příjemném prostředí
• možnost plného i zkráceného pracovního úvazku
• možnost bytu
• 5 týdnů dovolené
• benefity FKSP včetně příspěvku na stravování (místní kvalitní kuchyně v našem zařízení)
• firemní mobilní tarif pro soukromé využití (hlasový i datový tarif za bezkonkurenční cenu)
• podpora dalšího vzdělávání, včetně bezplatné účasti na vzdělávacích akcích v našem zařízení
Pomoc při vyřízení dokladů pro práci v ČR.
Za Kopečekem 353, Žamberk, Česká republika
Kontaktná osoba: Marcela Valentová
Tel.: +420 725 970 002