Kuchár

All Tonow, s.r.o.

Miesto práce
Celé slovensko, Nemecko, Rakúsko
Pracovná oblasť
Gastronómia
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
1 500 - 1 500 EUR / Mesiac
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Hľadáme šikovného kuchára na prácu na riečnych lodiach v sezóne od marca do decembra. Žiadaní sú aj pomocní pracovníci do kuchyne. Ubytovanie aj stravu hradí zamestnávateľ. Spoločnosť má slovenské vedenie, ale základy nemčiny, alebo angličtiny sú výhodou. Plat cca 1500 EUR. Zároveň garantujeme profesionálne pracovné prostredie, mzdu a zdokonalenie cudzieho jazyka. Prax minimálne 3 roky.
Požiadavky na zamestnanca
Prax minimálne 3 roky, anglický alebo nemecký jazyk- mierne pokročilý.
Zamestnanecké výhody, benefity
Plat cca 1500 EUR. Zároveň garantujeme profesionálne pracovné prostredie, vysoké platové ohodnotenie a zdokonalenie cudzieho jazyka.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Stabilníá spoločnosť s proesionálnym prístupom.
Správni ľudia pre vaše podnikanie
Správni ľudia pre vaše podnikanie sú základným pilierom a jadrom úspechu.
V každom segmente podnikania je pre úspech dôležité vytvoriť tím ľudí, ktorý bude spolupracovať a bude vytvárať pracovné prostredie zabezpečujúce rast.
Drieňová 1/J, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Lenka
Tel.: 0907123602