Technický pracovník, pracovníčka- prípravár, rozpočtár

ALUSYS s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Adresa
Lužianky
Pracovná oblasť
Stavebníctvo a reality, Strojárenstvo, Architektúra
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
700 - 800 EUR / Mesiac
750,00 - EUR hrubá mzda prvé 3 mesiace počas skúšobnej doby.
Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, Vysokoškolské I. stupňa, Vysokoškolské II. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
25.6.2018
Termín nástupu
ihneď
Náplň práce
Ponúkame prácu pre technického pracovníka, pracovníčku vo firme na výrobu hliníkových okien, dverí a fasádnych konštrukcií.
Hlavný pracovný pomer
Požiadavky na zamestnanca
Vypracovanie cenových ponúk v kalkulačnom programe, konzultácia so zákazníkom.
Samostatnosť pri práci.
Prax v programe cad na úrovni pokročilý.
Iné výhody
Postupné zvyšovanie mzdy po zaučení a samostatnosti pri práci.
Informácie pre záujemcu
Uprednostňujeme vzdelanie v oblasti stavebníctva alebo strojárstva.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Spoločnosť zameraná na spracovanie hliníkových profilov pre okná dvere a presklené steny. Jedná sa o atypickú výrobu a individuálnych zákazníkov.
Rastislavova 12, Lužianky, Slovensko
Kontaktná osoba: Turan Marek
Tel.: +421905782069