Asistent/ka predaja na HPP

Amerigo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Aupark Bratislava
Pracovná oblasť
Obchod
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat :
600 - 1 000 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Termín nástupu
15.1.2018
Náplň práce
Predaj luxusnej kozmetiky RITUALS... pre telo a domov
Reprezentácia značky na vysokej úrovni (uniforma, zákaznícky servis)
Dodržiavanie štandardov na predajniach (vystavenie produktov podľa manuálu, upratovanie)
Požiadavky na zamestnanca
prax v maloobchodnom predaji – skúsenosť s predajom kozmetiky výhodoučasová flexibilita, záujem o kozmetiku, tímový hráč, zodpovednosť, lojalita
záujem o rozvoj predajných zručností, komunikatívnosť a príjemný zovňajšok
Zamestnanecké výhody, benefity
práca na smeny - dlhý/krátky týždeň
zázemie stabilnej značky
úvodné školenie pri nástupe, priebežné školenia – novinky 2x ročne
individuálny prístup
firemné benefity (zľavy, stravenky, súťaže o zahraničné zájazdy a ďaľšie hodnotné ceny)
Stručná charakteristika spoločnosti :
Výhradné zastúpenie Rituals Cosmetics pre ČR a SR - predaj, obchod
Poděbradská 56/186, Praha 9, Česká republika
Kontaktná osoba: Kamila Hejčlová
Tel.: +420230234940