kaderník/kaderníčka

Andia s.r.o

Miesto práce
Košice
Adresa
Námestie osloboditeľov 1
Pracovná oblasť
Iné
Typ úväzku
Práca na plný úväzok, Práca na skrátený úväzok
Ponúkaný plat
800 EUR / Mesiac
dohodou
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Termín ukončenia výberového konania
28.2.2018
Náplň práce
Náplňou práce je každý pracovný deň začať s dobrou náladou a úsmevom na tvári, robiť prácu, ktorá Vás baví na čo najvyššej úrovni.
Očakávame chuť sa vzdelávať a zlepšovať, ponúkame školenia od najlepších ľudí z oboru a pracujeme s najkvalitnejšou kozmetikou na trhu.
Vyžadujeme maximálnu profesionalitu, komunikatívnosť a poradenstvo klientom.
Požiadavky na zamestnanca
Základným predpokladom je milovať svoju prácu a robiť ju s láskou. Super osobnostným predpokladom je chodiť do práce s úsmevom, byť pracovitý, hladný po vedomostiach, mať dobré srdce a tímového ducha.
Medzi základné zručnosti požadujeme schopnosť robiť pánske a dámske strihy. Poznať umenie farbenia a melírovania vlasov.
Samozrejmosťou je časová flexibilnosť, pracovitosť, zodpovednosť, dochvíľnosť, lojálnosť, poctivosť a pozitívne myslenie.
Zamestnanecké výhody, benefity
Produkty so zľavou.
U nás neexistuje platový strop.
Profesionálne školenia a vzdelávanie v akadémii Loreal Professionnel.
Krásne, luxusné a najmodernejšie vybavené pracovisko.
Odmeny a bonusy za nadštandardné výkony a aktivitu.
Informácie pre uchádzača
Už Vás nebaví chodiť do práce kde si vás nevážia a nevedia oceniť?
Viete si predstaviť chodiť do práce s radosťou a úsmevom, a byť za to ocenený nielen finančne, ale aj morálne?
Chcete aby vaša snaha, úsilie, vedomosti, schopnosti a pracovitosť boli prínosom nielen pre vášho zamestnávateľa , ale aj pre VÁS?!
Máte pocit, že táto práca sa dá robiť lepšie ako sú bežne ľudia zvyknutí, lebo do nej vložíte SEBA a svoje srdce?
Ak ste si niekoľko krát odpovedali ÁNO, tak
Stručná charakteristika spoločnosti :
Sme exkluzívny kadernícke salón Beauty Expert so 17 ročnou históriou a skúsenosťami
Kontakt
Andia s.r.o
Námestie osloboditeľov 1, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: Lukáš Černý
Tel.: 0944479590