Montážny a servisný technik - filtračné zariadenia

AQUA MONT-servise, s.r.o.

Miesto práce
Celé slovensko
Adresa
Žilina
Pracovná oblasť
Služby
Zmluvný vzťah
Živnostenský list / IČO
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
dohodou
Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Termín ukončenia výberového konania
31.August, 2020
Termín nástupu
ihneď po ukončení výberového konania
Náplň práce
*montáž potrubí a technologických zariadení na úpravu pitnej vody
*uvedenie zariadení na úpravu vody do prevádzky
*zaškolenie obsluhy a odovzdanie zariadení na úpravu vody prevádzkovateľovi
*servis zariadení na úpravu vody
Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie v odbore
*technickom
Vodičský preukaz
*B
Počet rokov praxe
*2 a viac
Osobné predpoklady a zručnosti
*manuálna zručnosť
*technické myslenie
*orientácia v technickej dokumentácii
*ochota vzdelávať sa
*organizovaný prístup k práci, samostatnosť a zodpovednosť, korektnosť
Zamestnanecké výhody, benefity
*stabilná spoločnosť -12r. na trhu
*práca v perspektívnom priemyselnom odvetví
*prístup k najmodernejším technológiám v oblasti úpravy vody
*extra finančné ohodnotenie podľa výkonu
Informácie pre uchádzača
Informácie o výberovom konaní
*Profesný životopis s fotografiou zasielajte na e-mail marianchabrecek@gmail.com. Vybraných uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá budeme pozývať na osobný pohovor.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Naša firma je na trhu už viac ako 12 rokov. Hľadáme do nášho tímu (malej, ale úspešnej a korektnej rodinnej firmy) montážneho a servisného technika na inštaláciu a servis filtračných zariadení na úpravu vody. Zaučíme. (práca dlhodobo, preto hľadáme vhodného kandidáta)
Rosina 916, Rosina, Slovensko
Kontaktná osoba: Miška
Tel.: 0948160690