Front Office Assistant/Asistentka/Recepčná

Arca Capital Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Adresa
Plynárenská 7
Pracovná oblasť
Administratíva
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
900 EUR / Mesiac
Požadované vzdelanie
Stredoškolské s maturitou, Vysokoškolské I. stupňa
Termín ukončenia výberového konania
29.3.2019
Termín nástupu
Dohodou
Náplň práce
· zodpovednosť za reprezentovanie spoločnosti a prvý kontakt s návštevníkmi i zamestnancami (uvítanie, oslovenie, občerstvenie)
· zodpovednosť za organizáciu recepcie a koordináciu činnosti s inými organizačnými útvarmi (účtovné, finančné, právne oddelenie)
· zodpovednosť za administratívnu podporu vybraných organizačných útvarov
· zodpovednosť za evidovanie externej a internej korešpondencie, služobných ciest, dovoleniek a pod.,
. zodpovednosť za prípravu podkladov pre vyúčtovanie cestovných nákladov , PHM,
· zodpovednosť za kontrolu dochádzky,
· zodpovednosť za evidovanie, kopírovanie, elektronickú archiváciu a triedenie písomností,
· vybavovanie telefonických dotazov
· organizovanie porád a rokovaní
· zabezpečovanie materiálového vybavenia (objednávanie kancelárskych a iných potrieb)
· komunikácia s notárskym úradom
· iné úlohy pridelené nadriadenými
Požiadavky na zamestnanca
Ukončené vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
Prax v odbore Administratíva.
2 roky
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - expert
Strojopis - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- Zodpovednosť, spoľahlivosť
- Príjemné a profesionálne vystupovanie
- Ochotný a proaktívny prístup
- Výborné komunikačné schopnosti
- Ovládanie slovenského jazyka slovom aj písmom na vysokej úrovni
Zamestnanecké výhody, benefity
- Možnosť polročných odmien na základe výkonnosti
- Multisport karta
- Firemné teambuildingy v zahraničí
- Voľnočasové aktivity organizované zamestnávateľom
- Príjemné pracovné prostredie v širšom centre mesta
Stručná charakteristika spoločnosti :
Arca Capital je private equity skupina holdingového typu pôsobiaca na českom a slovenskom trhu už 20 rokov. Jej investičné aktivity sú primárne cielené na tieto krajiny a aktívne sa rozširujú aj do blízkeho zahraničia.
Plynárenská 7, Bratislava, Slovensko
Kontaktná osoba: Veronika Kostovcikova
Tel.: +421 907 975 272