Operátor výroby a Operátor šitia - doprava zadarmo smer Vranov - Košice

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Košický kraj, Vranov nad Topľou
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel
Práca na plný úväzok
Druh pracovného pomeru
Ponúkaný plat
500 - 690 EUR / Mesiac
Základná mzda brutto: 500,-€ + 160-190,-€ bonusy
Požadované vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Termín nástupu
Ihneď
Náplň práce
Hľadáme operátorov výroby a operátorov šitia do Košíc, doprava bude zabezpečená zadarmo zo smeru Košice - Vranov n. Topľou. Náš klient vyrába opierky hláv do automobilov. Stačí mať dobrú manuálnu zručnosť, pozornosť a ochotu pracovať v 2, alebo 3 zmennej prevádzke. Víkendy sú voľné. Nemusíte mať prax na danej pozícii, zaučíme vás. Práca je vhodná pre mužov a ženy.
V prípade záujmu o túto prácu prídte na nábor, info k tomu viď. nižšie:
NÁBOR ZAMESTNANCOV
Miesto: Vranov nad Topľou, Mestský úrad, Dr. C. Daxnera 87, 09316 Vranov nad Topľou
Dátum: Utorok 29.5.2018 od 9.00 hod.,
Miesto: Bačkov, Kultúrny dom, Hlavná 201, 07661 Bačkov
Dátum: Štvrtok 31.5.2018 od 9.00 hod.
Tel. č.: +421 915 829 339, e-mail: panykova@arios-hr.sk
V prípade záujmu doneste so sebou životopis.
Požiadavky na zamestnanca
Ochota pracovať na 2, alebo 3 zmeny
Dobrá manuálna zručnosť, pozornosť
Zamestnanecké výhody, benefity
Stabilná práca
Zaujímavé finančné ohodnotenie
Informácie pre uchádzača
Príďte na nábor zamestnancov, ktorý sa uskutoční:
V prípade záujmu doneste so sebou životopis na nábor.
Stručná charakteristika spoločnosti :
Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Rozvojová 2, Košice, Slovensko
Kontaktná osoba: Denisa Panyková