HĽADÁTE STABILNÚ PRÁCU ? OPERÁTORKY/OPERÁTOROV DO VÝROBY V TRNAVE! (STRAVNÉ LÍSTKY 4€, ODMENY DO 150€, ZÁLOHY, UBYTOVANIE)

ARIOS - human resources s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Adresa
Trstínska 8, Trnava
Pracovná oblasť
Automobilový priemysel
Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat
4 EUR / Hodina
+ príplatky a bonusy
Základné vzdelanie, Stredoškolské bez maturity, Stredoškolské s maturitou
Náplň práce
Miesto výkonu práce je v TRNAVE
Hľadáme pracovníkov, ktorých náplňou práce bude:
- cieľom práce je fixácia kože a koženky na plastové výlisky
- kontrola hotových výrobkov
- práca vhodná pre mužov aj ženy
- trojzmenná prevádzka
Požiadavky na zamestnanca
- dobrý zdravotný stav
- manuálna zručnosť
- skúsenosti na obdobnej pozícií výhodou, nie podmienkou
Zamestnanecké výhody, benefity
- stabilná a dlhodobá práca na hlavný pracovný pomer
- zaujímavé finančné ohodnotenie (4,00€/hodina) + príplatky
- mimoriadne prémie
- výkonnostný a dochádzkový bonus vo výške 150€
- 13.+14. plat
- stravné lístky v hodnote 4€
- ubytovanie ZDARMA
Informácie pre uchádzača
Pohovory prebiehajú v Trnave. V prípade záujmu si zašlite životopis na officett@arios-hr.sk
Stručná charakteristika spoločnosti :
Arios - personálna agentúra poskytujúca komplexné služby a poradenstvo v oblasti ľudských zdrojov. Náš tím skúsených špecialistov zastrešuje profesionálne výberové procesy tak na priame výrobné pozície ako aj pre oblasť stredného a vyššieho manažmentu a špecialistov z rôznych oblastí. Sme držiteľmi Licencie na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a Licencie na činnosť agentúry dočasného zamestnávania.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Trstínska 9, Trnava, Slovensko
Kontaktná osoba: Denisa Grossová
Tel.: 0907713549